Agent Call Center, București

  • Afaceri și Finanțe, Call Center, BPO
  • Bucuresti, Bucuresti Sectorul 1
  • 1 month ago
  • 2050 - 3000 lei net
  • Full time

Job Description

Esti in cautarea unui job in care sa muncesti si sa te simti bine?

Un loc in care sa ne sustinem reciproc si sa crestem impreuna?

Daca te regasesti in descriere si rezonezi cu noi, vrem sa te cunoastem :)

Beneficii:

  • Program: Luni- Vineri, 09-18:00 la sediu

  • Contract de munca pe durata nedeterminata

  • Salariu fIx + bonuri de masa in valoare 35 RON/ BON

  • Decont transport

  • Bonus in functie de performanta

  • Prime de Craciun si de Paste

Ginza Invest SRL(GiftDesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte şi mesaje personalizate, jucării sau home&deco.

Key Responsibilities

Candidatul dorit:

  • Responsabil, serios, punctual

  • Cu o capacitate de adaptare rapida la clienti

  • Atent la detalii, cu bune abilitati de comunicare si ascultare

  • Cu experienta in call center/ vanzari de cel putin 1 an

  • Cu dorinta de invatare si perfectionare

  • Sa aiba spirit de echipa si cei 7 ani de acasa

Responsabilități:

  • Contactarea telefonica a clientilor din platforma noastra

  • Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor GiftDesign

  • Furnizarea informatiilor relevante si corecte despre produse

  • Lansarea si confirmarea comenzilor

  • Realizarea obiectivelor lunare stabilite