Supervizor regional, Brașov

  • Afaceri și Finanțe, Comerț, Retail
  • Brasov, Brasov
  • 3 months ago
  • 3050 - 4000 lei net
  • Full time

Job Description

Firma Ginza Invest cauta un Supervizor Regional

Key Responsibilities

Descrierea jobului

- Verifica stativele sa fie expuse conform planogramei
- Se deplaseaza la diferite locatii IKA si TT din Bucuresti dar si National
- Discuta cu sefii de magazin, analizeaza probleme aparute si gaseste solutii
- Asigura buna functionare a proceselor la nivel national conform strategiei si politicii de vanzari ale firmei.
- Trimite rapoarte zilnice si saptamanale de progres.
- Tine legatura cu Asistent Support-ul in Vanzari pe partea de raportare a activitatii de vanzare
- Propune imbunatatiri pentru functionarea mai eficienta a activitatii din teren
- Analizeaza probleme prezentate pe teren si incearca sa gaseasca o solutie eficienta pentru acestea si pentru toate partile participante la procesul de vanzare dar si de mercantizare.

Skill & Experience

Performer-ul pe care il dorim reprezinta un candidat ideal daca indeplineste conditiile:

· Are experienta anterioara in gestionarea (supervizarea) activitatii de merchandising si de vanzari la nivel regional
· Are o experiență de minimum 2 ani pe o functie de controller a zonei arondate
· Este o persoană organizată, experimentată în muncă, având capacitatea de a lucra multi-tasking, comunicativa, care sa fi avut experienta in trecut cu sefii de magazine.
· Dispune de abilități în utilizarea pachetului Office (Word, Excel, Outlook).
· Este o persoana formala, politicoasa, cu abilitati de comunicare profesionala.
· Are capacitate de rezolvare de probleme(foarte important)
· Efectueaza raportari cu foarte mare usurinta
· Este o persoana dispusa sa efectueze deplasari (insumate vor fi cam 2 saptamani/luna munca de teren la nivel Regional-National)
· Are aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii.
· A mai lucrat cu planograme in trecut
· Experienta in activitati de tipul IPP, FMCG, reprezinta un avantaj.
· Experienta de tipul Manager de Zona sau City Manager, reprezinta un avantaj.